$34.49
Dishwasher Floor Mounting Kit With 2 Metal Mounting Brackets, Fits Standard Tub Models - 4378968
Dishwasher Floor Mounting Kit With 2 Metal Mounting Brackets, Fits Standard Tub Models
Model: 4378968






Dishwasher Floor Mounting Kit With 2 Metal Mounting Brackets, Fits Standard Tub Models
Model: 4378968
$34.49
Key Features
This product is a Factory Certified Accessory. These three words represent quality parts and accessories designed specifically for your appliance. Time tested engineering that meets our strict quality specifications
Package contains (1) Dishwasher Floor Mounting Kit
Tools Needed: Phillips-head screwdriver, drill with appropriate bit (concrete, wood, etc.) and tape measure
Description
Available from Slyman Bros, serving customers throughout Missouri.
Features
This product is a Factory Certified Accessory. These three words represent quality parts and accessories designed specifically for your appliance. Time tested engineering that meets our strict quality specifications
These three words represent quality parts and accessories designed specifically for your appliance. Time tested engineering that meets our strict quality specifications
Package contains (1) Dishwasher Floor Mounting Kit
Tools Needed: Phillips-head screwdriver, drill with appropriate bit (concrete, wood, etc.) and tape measure
Specifications
Certifications
| Prop 65 | Yes |
Dimensions
| Gross Weight | 0-9/100 lbs |
| Net Weight | 0-9/100 lbs |
| Width | 0 in |
| Weight | 0.09 lbs. |
| Carton Height | 5.88 in. |
| Carton Length | 4.75 in. |
| Carton Width | 4.25 in. |
Details
| This Part is a Replacement for the Following Part Numbers | 9743463 |
Capacity
| Volume | 0.069 Cu.Ft. |
You might also like these best sellers...















