$550.00
Was$605.00Save $55.00 (9%)
24" Designer Collection Titanium Dishwasher Handle - ZXADTH1PVT1
Features
Specifications
Features
Designer Collection
The Titanium Designer Collection presents a contemporary luxury aesthetic rooted in the art of reductionism, with sleek lines and dark charcoal muted tones.
Mount To Stainless Steel Or Custom Panel Dishwashers
Compatible with both stainless steel door and custom panel dishwashers. If mounting to a custom panel, additional handle mounting kit must be purchased separately (ZXADII)
Specifications
APPEARANCE
| Color Appearance | Titanium |
FEATURES
| Collection | Designer |
WARRANTY
| Labor Warranty | Full 1-year in-home warranty |
| Parts Warranty | 1-Year Replacement |
| Warranty Notes | See written warranty for full details |
WEIGHTS & DIMENSIONS
| Approximate Shipping Weight | 4.2 |
| Cutout Depth (in) | 20.3 in |
| Net Weight | 2.2 |
| Overall Depth | 2.5 in |
| Overall Width | 22.9 in |
You might also like these best sellers...
Where to Buy Monogram Appliances in Missouri.

















