10'dw Conn Kit-lg Drn Port. - GPF10L
Features
Specifications
Certifications
Features
*Please search by your appliance model number to ensure this part will fit your appliance
10' drain hose
For tall tub dishwashers
Certifications
California Prop 65
Specifications
WEIGHTS & DIMENSIONS
| Net Weight | 1 lb |
| Approximate Shipping Weight | 1 lb |
Dimensions & Weight
| Width | - |
| Height | - |
| Length | - |
| Weight | 1 lbs. |
Number of Boxes, Shipping Dimensions, & Shipping Weight
| Number of Boxes | 1 |
| Shipping Width | - |
| Shipping Height | - |
| Shipping Length | - |
| Shipping Weight | 41 lbs. |
| Total of Shipping Weight | 41 lbs. |
| Source | Manufacturer |
Cubic Feet Measurement & Dimensional Weight
| Cubic Feet Measurement | - |
| Dimensional Weight | - |
| Total of Cubes | - |
| Total of Dimensional Weight | - |
Weights & Dimensions
| Approximate Shipping Weight | 1 lb |
| Net Weight | 1 lb |
You might also like these best sellers...

















